Reviews

I couldn’t possibly put into words how grateful I am for You kindness and hospitality. I have felt like a member of the family since my first day at El Nido Feliz. My short time here has taught me so much. I hope I can return once again.
Lily, from England, August 2019

Wow, what a couple of weeks! It’s been ever better than I could’ve hoped for. A huge thank you for welcoming us wholeheartedly into your creazy world. An unforgettable experience!
Connor and Harvey, from England, July 2019

What a joyfull stay! We can’t remember the last time we had so much fun. We’re leaving this place sad, but full of beautiful memories.
Rosa and Julia, from Germany, May 2019

Klientide tagasiside

I am happy that I have opportunity to spend some time with so calm peoples, with no stress, no rush, it’s such a good feeling after coming from city life routine.
Ignas, from Lithuania, May 2019

I have really enjoyed my week here. It has been the highlight of my trip thus far.
Ella, from England, April 2019

Thank you very much for warmy welcoming me into the house, the food was really good and the sauna was amazing.
Willemien, from the Netherlands, Feb 2019

Second time I come here and nothing changes. Thank you so much for everyting, I had an incredible week with you and I will come back again I hope. I feel I have a family here en El Nido Feliz, and I don’t forget it!
Marie, from France, Jan 2019

Thank you for inviting us into your world. Even though our stay was short, we really enjoyed the feel of the place! It has a really woderful atmosphere here.
Ruby and Ania, Italy and Poland Dets 2018
No me imaginaba una experiencia tan inolvidable. Ahora me voy con corazón llena de amor, aleg´ia, energ´iacon recuerdos especiales.
Martina, from Austria, Nov 2018

Reviews in Estonian

Nägime teistsugust Hispaaniat. Idüllilist, vaikset ja looduserüppe sulandunut. Ka aeg voolas siin teisiti. Kui siiani ei arvanud ma paellast midagi, siis siinset rooga ei jõua ära kiita.
Helja ja Vello, oktoober 2019

Istuda avara ja laia tähistaeva all ilma vähimagi valgusreostuseta, keset sumedat Hispaania sügisõhtut, on ilmselt parim võimalik set ühe ideaalse töölähetuse lõpetuseks.
Roald, oktoober 2019

Kuskil kaugel mägedes on üks eriline koht, kus maailm peatub ja sa saad maha astuda tagasi loodusesse, tagasi iseenda juurde, Linnuteed mööda, matkarada mööda.
Piparmündi lõhnaline El Nido Feliz, eriliste inimestega, armsate loomadega, ootab seal just sind.
Evelin, Leire ja Javier, juuli 2019
 
Väga huvitav ja omapärane koht, kus saab näha ehedat maaelu. Ilus loodus ja tore pererahvas, kes on suure töö teinud selle koha rajamisel. Seal sain elu parima paella, mille valmistas Ingrid!
Ave and Raul, “eesti kliimapagulased Tenerifelt” May 2019
 
Armas koht mägedes Valencia lähistel. Pererahvas on tore ja vaated lihtsalt võrratud. Ei ühtki naabrit, vaid puhas loodus ja puhas toit otse põllult ja aedikust.
Aitähh teile Sander ja Ingrid!
Teie Paella oli tõeline maitseelamus. Ainuüksi selle pärast tasub kohale sõita.
Ja siis, kui päike tõuseb mäe tagant, ootab laual hanemuna omlett.
Heli, June 2019
 

Suur aitäh toreda öömaja eest! Väga armas koht ja armsad inimesed (loomad ka!). Hea tunne jäi sisse ja soovime teile kõike mõnusat!
Tõnis, Liis and Tomy, May 2019

Selle trenni jaoks, mis mina tahtsin teha, on see perfektne koht ja ma arvan küll et see saab vist regulaarseks.
Reigo, April 2019

Tänud, et andsite võimaluse siia sattuda!
Mooni, April 2019

Ingrid ja Sander on nii laia silmaringiga ja palju lugenud, et iga vestlus on kui kulda väärt. See koht on imeline, aga ilma teieta poleks see pooltki seda! Minu lemmik hipid!
Sigrid, October 2017