Mida teha

Asume lähimast suurlinnast ca 60 kilomeetri kaugusel ja lähimast külast 10 kilomeetri kaugusel. Seetõttu on liikluslärmi asemel võimalus kuulata linnulaulu, ritsikate sirinat, konnade krooksumist või siis sootuks vaikust, jälgides samal ajal üle pea lendavaid kotkaid.

Soovi korral on võimalus kaasa lüüa meie farmi igapäevastes tegemistes: toita küülikuid, kanu või eeslit või hooajal mandleid ja safranit korjata.

Võimalik on ka kitsekarjuse ametit proovida.

El Nido Feliz kitsekarjas

 

Oma käega mandlite puhastamine on elamus, mida paljud külalised siiani õhinaga meenutavad.

Aktiivsema puhkuse harrastatajele annab ümbruskond ideaalsed tingimused treenimiseks ja erinevatel radadel matkamiseks ja rattasõiduks, kas El Nido Felizi lähiümbruses või kümnekonna km kaugusel asuvas Chera-Sot de Chera rahvuspargis.

Õhtul saab lõõgastuda saunas, viheldes kadaka või rosmariinivihaga.

Rahu ja vaikuse otsija leiab siit võimaluse oma mõtted lõpuni mõelda, raamatud valmis kirjutada või lihtsalt segamata laadida täis oma akud kuuma Hispaania päikese all.

Nendes mägedes on kunagi sündinud Paella Valenciana ning saame soovikorral koos ka ühe sellise valmis teha.

Valencia paella

Juba üle seitsme aasta on El Nido Feliz võtnud vastu erinevatest maailmanurkadest pärit vabatahtlikke. Vabatahtlik töö El Nido Felizis seisneb loomade eest hoolitsemises, aiatöödes, koristamises, ehitamises ja muus sel hetkel aktuaalses ja teha vajavas. On tööd, mis lihtsalt käivad igapäevaelu juurde ja tuleb ära teha. Aga üritame alati ka arvestada inimese enda oskusi ja huvisid. Töö on 5 päeva nädalas 4-5h päevas, aga oleme paindlikud ja võimalikud on ka teistsugused kokkulepped. Pakume 3 korda päevas süüa ja öömaja.

NB! Vajalik on eelnev kokkulepe siia tulemiseks vabatahtlikuna, sest soovijaid on palju.